Miami beker met handvat en rietje 800ml
Van
€ 7,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 10,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,66 |
Productnummer:
A53-LT57004-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Miami beker met handvat en rietje 800ml"
De Miami-mok is een trendy, geïsoleerde mok van 800 ml met een stijlvolle uitstraling gemaakt van roestvrij staal met een interieur van gerecycled plastic. Hij heeft een smalle bodem die in de meeste auto-bekerhouders past, en een handvat en rietje om de hele dag door te hydrateren.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 88mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 320g |
| Hoogte: | 240mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden