Mila Zonnebril UV400
Van
€ 1,91
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,74 |
Productnummer:
A53-LT86737-N0226
Voorraad:
Productinformatie "Mila Zonnebril UV400"
Mila zonnebril met eigentijds rechthoekig design en opvallende getinte glazen. Gemaakt van duurzaam gerecycled polycarbonaat (RPC) met UV400-bescherming en categorie 1-glazen voor lichte zon. Lichtgewicht en comfortabel, perfect voor dagelijks gebruik met een trendy, moderne look.
| Kleur: | Zwart / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 143mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 29g |
| Hoogte: | 45mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 150mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden