Mini tekstmarkers set van 4
Van
€ 5,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,97 |
Productnummer:
A53-LT81294-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Mini tekstmarkers set van 4"
Set van vier Toppoint design mini tekstmarkers in handige kunststof verpakking met transparante deksel. De tekstmarkers hebben een uniek design en de gekleurde details geven de schrijfkleur aan.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 92mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 141g |
| Hoogte: | 23mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 128mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden