Mini waterpas sleutelhanger
Van
€ 1,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,38 |
Productnummer:
A53-LT99612-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Mini waterpas sleutelhanger"
Multifunctionele sleutelhanger met geïntegreerde verticale en horizontale waterpassen, een liniaal van 7 cm en een magneet. Ideaal voor kleine waterpastaken, snelle metingen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 9015301000 |
| Gewicht: | 40g |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden