Mok Cyprus 270ml
Van
€ 5,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,43 |
Productnummer:
A53-LT50211-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Mok Cyprus 270ml"
Porseleinen witte mok. Conisch model met groot oor.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 81mm |
| Douanetariefnummer: | 6911100090 |
| Gewicht: | 260g |
| Hoogte: | 98mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden