Mok Nice Kleur 270ml
Van
€ 4,86
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,07 |
Productnummer:
A53-LT50421-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Mok Nice Kleur 270ml"
Gekleurde aardewerken mok met een conisch design.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002510 |
| Gewicht: | 260g |
| Hoogte: | 98mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden