Mok Sensi 180ml
Van
€ 5,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,43 |
Productnummer:
A53-LT51201-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Mok Sensi 180ml"
Mok van porselein. Conisch model met subtiel oor en Stapelbaar. Geschikt voor alle koffie automaten.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 6911100090 |
| Gewicht: | 190g |
| Hoogte: | 83mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden