Multifunctionele sjaal custom-made
Van
€ 2,39
incl. opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,28 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.070,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.273,30 |
Productnummer:
A53-LT91326-N0995
Voorraad:
Productinformatie "Multifunctionele sjaal custom-made"
Draag deze multifunctionele sjaal als gezichtsmasker om jezelf of mensen om je heen te beschermen, draag hem als bandana of gewoon als muts. De keuze is aan jou. Deze multifunctionele sjaal kan all over bedrukt worden met sublimatie. Bedrukking van de achterkant is optioneel. De kleur van het basismateriaal is wit. Wassen voor gebruik.
| Kleur: | Wit/transparant |
|---|---|
| Douanetariefnummer: | 6117100000 |
| Gewicht: | 6g |
| Hoogte: | 500mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 245mm |
Aanmelden