Multifunctionele zaklamp van gerecycled materiaal
Van
€ 12,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 17,94 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 17,94 |
| Totaalprijs Bruto: | € 21,35 |
Productnummer:
A53-LT93323-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Multifunctionele zaklamp van gerecycled materiaal"
Oplaadbare zaklamp gemaakt van gerecycled aluminium, met een 1200mAh batterij met een 10W LED licht en gloeilamp, die tot 400lm helderheid leveren. De LED-lichtstanden zijn hoog, medium en flits, terwijl de gloeilamp aan- en flitsstanden heeft. Uitgerust met een ingebouwde clip aan de achterkant en een zoomfunctie voor veelzijdig gebruik.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 55mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 130g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 197mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden