Naambadge Bamboe met speld
Van
€ 1,61
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,56 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,56 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,05 |
Productnummer:
A53-LT99722-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Naambadge Bamboe met speld"
Een verfijnde keuze voor persoonlijke identificatie. Gemaakt van bamboe geeft dit naamplaatje een natuurlijke maar toch professionele uitstraling die je imago versterkt.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 27mm |
| Douanetariefnummer: | 4421910000 |
| Gewicht: | 10g |
| Hoogte: | 5mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 55mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden