Nagelvijl in Hoesje
Van
€ 0,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,36 |
Productnummer:
A53-LT90755-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Nagelvijl in Hoesje"
Nagelvijl in een beschermhoes om makkelijk op te bergen en eenvoudig mee te nemen. Het duurzame schurende oppervlak vormt en verzacht de nagels, terwijl het slanke formaat perfect in tas, bureau of reisset past. Praktisch en ideaal voor dagelijkse nagelverzorging.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 8214200000 |
| Gewicht: | 9g |
| Hoogte: | 1mm |
| Land van herkomst: | TW |
| Lengte: | 160mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden