Nolu Powerbank met LED Display 20000 mAh
Van
€ 21,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 25,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 25,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 30,68 |
Productnummer:
A53-LT95519-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Nolu Powerbank met LED Display 20000 mAh"
De Nolu powerbank levert 20.000 mAh capaciteit en laadt dankzij 22.5W output met Power Delivery snel en efficiënt op. Met 2× USB-A en 1× USB-C kun je meerdere apparaten tegelijk aansluiten. Het compacte ontwerp maakt hem ideaal voor onderweg. Het realtime LED-display toont direct het resterende vermogen. Inclusief een USB-C-kabel.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 68mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 406g |
| Hoogte: | 28mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 146mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden