Noor Zonnebril UV400
Van
€ 2,72
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,31 |
Productnummer:
A53-LT86738-N0226
Voorraad:
Productinformatie "Noor Zonnebril UV400"
Noor zonnebril met hoekig, opvallend montuur en getinte glazen voor een stoere, trendy look. Gemaakt van gerecycled polycarbonaat (RPC) met UV400-bescherming en categorie 1-glazen voor lichte zon. Lichtgewicht en duurzaam, ideaal voor dagelijks gebruik met moderne, opvallende stijl.
| Kleur: | Zwart / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 148mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 39g |
| Hoogte: | 55mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 151mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden