Notitieboek Iroko hardcover laser A5
Van
€ 2,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,45 |
Productnummer:
A53-LT92090-N0211
Voorraad:
Productinformatie "Notitieboek Iroko hardcover laser A5"
A5 hardcover notitieboek met een cover die geschikt is voor lasergravering. Bij graveren komt dezelfde kleur tevoorschijn als de penlus, het leeslint en de elastische sluiting. Bevat 96 crèmekleurige gelinieerde vellen van 70gsm papier. Strak en professioneel ontwerp voor dagelijks gebruik of als geschenk.
| Kleur: | Zwart / Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 17mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 290g |
| Hoogte: | 210mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden