Notitieboek ronde hoeken A5
Van
€ 1,60
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,74 |
Productnummer:
A53-LT91068-N0051
Voorraad:
Productinformatie "Notitieboek ronde hoeken A5"
Notitieboek met kartonnen kaft, zwart leeslint en elastieken band. Voorzien van 160 gelinieerde cremekleurige 70g/m² pagina's.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 147mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 246g |
| Hoogte: | 12mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 212mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden