Notitieboek spiraal A5
Van
€ 3,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,47 |
Productnummer:
A53-LT90894-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Notitieboek spiraal A5"
Notitieboek A5 spiraal, 100 vellen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 155mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 309g |
| Hoogte: | 14mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden