Notitieboek
Van
€ 1,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,67 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,67 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,99 |
Productnummer:
A53-LT90869-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Notitieboek"
Klein en handig notitieboek met memoblaadjes verkrijgbaar in bruin, zwart en wit karton met ecologische uitstraling.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 106mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 48g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden