Nova Powerbank 22.5W Power Delivery met ingebouwde kabels 10000 mAh
Van
€ 23,72
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 28,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 28,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 33,77 |
Productnummer:
A53-LT95515-N0060
Voorraad:
Productinformatie "Nova Powerbank 22.5W Power Delivery met ingebouwde kabels 10000 mAh"
De Nova Powerbank combineert kracht en efficiëntie in een compact ontwerp. Hij is uitgerust met ingebouwde USB-C- en Lightning-kabels en levert 22.5 W snelladen met power delivery. De capaciteit van 10.000 mAh zorgt voor langdurig gebruik en het LED-display geeft de batterijstatus in realtime weer. Altijd en overal directe energie binnen handbereik.
| Kleur: | Donker Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 63mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 173g |
| Hoogte: | 26mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 73mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden