Nova Powerbank 22.5W Power Delivery met ingebouwde kabels 20000 mAh
Van
€ 29,74
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 35,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 35,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 42,34 |
Productnummer:
A53-LT95516-N0060
Voorraad:
Productinformatie "Nova Powerbank 22.5W Power Delivery met ingebouwde kabels 20000 mAh"
De Nova Powerbank biedt een krachtige én efficiënte laadervaring in een compact formaat. Met de ingebouwde USB-C- en Lightning-kabels laad je snel op dankzij 22.5W power delivery. De capaciteit van 20.000 mAh houdt je apparaten langdurig van energie voorzien, terwijl het LED-display het batterijpercentage direct toont. Ideaal voor energie onderweg.
| Kleur: | Donker Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 71mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 322g |
| Hoogte: | 29mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 102mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden