Nylon Earphones Pouch 6.5 x 6 cm
Van
€ 1,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,21 |
Productnummer:
A53-LT95323-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Nylon Earphones Pouch 6.5 x 6 cm"
Nylon etui voor oordopjes, geschikt voor de meeste merken en vormen. Houdt oordopjes beschermd en makkelijk mee te nemen. Voorzien van een karabijnhaak om te bevestigen aan een riemlus, rugzak of tas. Ook geschikt voor kleine items zoals contant geld, sleutels of festivaltokens.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 65mm |
| Nakoming: | SMETA, Amfori BSCI |
Aanmelden