Oordopjes
Van
€ 0,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,75 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,89 |
Productnummer:
A53-LT90500-N0041
Voorraad:
Productinformatie "Oordopjes"
Twee zachte oordopjes handzaam verpakt in een transparant doosje.
Ontworpen voor dagelijkse geluidsreductie en comfort tijdens rust, reizen of studeren. Let op: deze oordopjes worden niet beschouwd als persoonlijk beschermingsmiddel (PBM) en mogen niet worden gebruikt op plaatsen waar gehoorbescherming wettelijk of volgens veiligheidsvoorschriften verplicht is.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Breedte: | 36mm |
| Douanetariefnummer: | 3926909790 |
| Gewicht: | 6g |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 38mm |
| Nakoming: | SA8000 |
Aanmelden