Op maat gemaakte geschenkverpakking flessen medium
Van
€ 0,83
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,64 |
Productnummer:
A53-LT83208-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Op maat gemaakte geschenkverpakking flessen medium"
Kartonnen geschenkverpakking voor thermosflessen & flacons. All-over digitaal-eco-printing mogelijk. FSC gecertificeerd en gemaakt in Europa.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 49g |
| Hoogte: | 266mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 75mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden