Oplaadbare handsfree nekzaklamp
Van
€ 11,98
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 16,76 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 16,76 |
| Totaalprijs Bruto: | € 19,94 |
Productnummer:
A53-LT93330-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Oplaadbare handsfree nekzaklamp"
Oplaadbare handsfree nekzaklamp met twee SMD-lampjes die 80 lumen leveren. Beschikt over drie standen: 100 %, 50 % en uit. Lichtgewicht en handig voor taken die handsfree verlichting vereisen.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 105mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 120g |
| Hoogte: | 35mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 230mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden