Opvouwbare Reisschaar
Van
€ 2,12
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,04 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,04 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,62 |
Productnummer:
A53-LT90756-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Opvouwbare Reisschaar"
Compacte, opvouwbare reisschaar met beschermhoes voor veilig opbergen en meenemen. De roestvrijstalen bladen zorgen voor een scherpe, nauwkeurige knipbeurt. Dankzij het slimme, inklapbare ontwerp past de schaar moeiteloos in een tas, etui of reisset. Ideaal voor onderweg, op reis of voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 8214200000 |
| Gewicht: | 14g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | TW |
| Lengte: | 90mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden