Orrefors Hunting BBQ handschoenen
Van
€ 23,52
| Stukprijs | € 31,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 31,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 36,91 |
Productnummer:
A53-LT54002-N0051
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Hunting BBQ handschoenen"
Deze stevige leren Orrefors Hunting BBQ handschoenenset beschermt je tegen het verbranden van je vingers of het verbranden van het haar op je onderarmen. De set wordt geleverd in een stijlvolle kartonnen doos. Orrefors Hunting producten zijn stevige en robuuste kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 200mm |
| Douanetariefnummer: | 4203291000 |
| Gewicht: | 520g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 390mm |
Aanmelden