Orrefors Hunting koel rugzak 10L
Van
€ 35,68
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 47,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 47,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 56,03 |
Productnummer:
A53-LT54007-N0031
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Hunting koel rugzak 10L"
Orrefors Hunting canvas koeltas. Stijlvolle compacte rugzak koeltas van stevig canvas, groot hoofdvak en drie kleinere vakken voor accessoires. Buitenkant van duurzaam canvas met stevige verstelbare rugriemen. Orrefors Hunting koeltassen onderscheiden zich als solide en stevige kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken, ontworpen voor mensen die graag buiten en in de natuur zijn.
| Kleur: | Groen |
|---|---|
| Breedte: | 350mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 570g |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 240mm |
Aanmelden