Orrefors Hunting koeltas 27 liter
Van
€ 46,06
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 60,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 60,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 72,33 |
Productnummer:
A53-LT54006-N0061
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Hunting koeltas 27 liter"
Grote stevige canvas koeltas (27 liter) van Orrefors Hunting. De buitenkant is gemaakt van een duurzame canvas stof en de tas heeft stevige handgrepen en een verstelbare schouderband, die gemakkelijk kan worden losgemaakt. Orrefors Hunting koeltassen hebben een stevige isolatie en onderscheiden zich als degelijke en stevige kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken, ontworpen voor mensen die graag buiten en in de natuur zijn.
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Breedte: | 320mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929890 |
| Gewicht: | 820g |
| Hoogte: | 240mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 380mm |
Aanmelden