Orrefors Hunting multitool deluxe
Van
€ 24,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 32,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 32,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 38,08 |
Productnummer:
A53-LT54000-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Hunting multitool deluxe"
Een handige multitool, ontworpen voor onderweg, zowel binnen als buiten. Bevat tangen en tangen, hamer, kleine bijl, messen, nagelvijlen, schroevendraaiers (platte kop) en blikopener. Wordt geleverd met een canvas etui en is verpakt in een geschenkdoos. Orrefors Hunting producten zijn degelijke en stevige kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 80mm |
| Douanetariefnummer: | 8211930000 |
| Gewicht: | 430g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 150mm |
Aanmelden