Orrefors Hunting multitool
Van
€ 18,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 24,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 24,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 29,04 |
Productnummer:
A53-LT54001-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Hunting multitool"
Een kleine en praktische multi-tool van Orrefors Hunting. Klein en flexibel om in je zak te dragen of aan een riem met het meegeleverde nylon tasje. Inclusief tang, 4 verschillende schroevendraaiers, flesopener, zaagtandmes, hobbymes, tang en nagelvijl. Wordt geleverd in een stijlvolle kartonnen doos. Orrefors Hunting producten zijn degelijke en stevige kwaliteitsproducten die je altijd en overal kunt gebruiken.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Breedte: | 34mm |
| Douanetariefnummer: | 8211930000 |
| Gewicht: | 220g |
| Hoogte: | 20mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
Aanmelden