Orrefors Jernverk RVS pan 5L
Van
€ 37,32
| Stukprijs | € 44,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 44,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 53,12 |
Productnummer:
A53-LT54021-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Jernverk RVS pan 5L"
Stijlvolle en praktische steelpan van staal met twee handvatten. Het pannendeksel is van transparant glas met stalen handgrepen. Werkt ook op inductiekookplaten.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 310mm |
| Douanetariefnummer: | 7323930090 |
| Gewicht: | 1930g |
| Hoogte: | 260mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 115mm |
Aanmelden