Orrefors Jernverk lantaarn hout
Van
€ 32,08
| Stukprijs | € 38,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 38,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 45,67 |
Productnummer:
A53-LT54029-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Orrefors Jernverk lantaarn hout"
Zwarte houten lantaarn van Orrefors Jernverk. De lantaarn bestaat uit geschilderd grenenhout met roestvrijstalen details en glazen wanden. Opent en sluit met een deurtje aan de voorkant. De lantaarn is een stijlvol detail in ieder interieur en zorgt tevens voor een gezellige gloed. Bij warm weer kan de lantaarn onder een overkapping buiten worden gebruikt (excl. kaars).
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 170mm |
| Douanetariefnummer: | 9405500000 |
| Gewicht: | 2040g |
| Hoogte: | 170mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 400mm |
Aanmelden