Ovale tekstmarker
Van
€ 0,33
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,55 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,55 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,65 |
Productnummer:
A53-LT81263-N0041
Voorraad:
Productinformatie "Ovale tekstmarker"
Stijlvolle ovale markeerstift. Met Europese inkt en verkrijgbaar in verschillende schrijfkleuren.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Diameter: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 125mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden