PU Osaka laptoprugzak 30 x 14 x 42 cm 15L
Van
€ 15,34
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 21,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 21,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 25,54 |
Productnummer:
A53-LT95340-N0002
Voorraad:
Productinformatie "PU Osaka laptoprugzak 30 x 14 x 42 cm 15L"
Laptoprugzak van PU-materiaal met 210D voering, geschikt voor de meeste 15,6" laptops. Voorzien van gewatteerde, verstelbare schouderbanden en een gewatteerde mesh achterkant voor extra comfort. Met boven- en zijhandgreep, trolleyband, reflecterende strip aan de voorzijde, voorvak met rits en verborgen vak voor waardevolle spullen, plus georganiseerde binnenvakken.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 420mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 550g |
| Hoogte: | 140mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden