PU SoMa laptop messenger tas 28 x 38 x 5 cm
Van
€ 9,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 13,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 13,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 15,61 |
Productnummer:
A53-LT95341-N0010
Voorraad:
Productinformatie "PU SoMa laptop messenger tas 28 x 38 x 5 cm"
Messenger laptop tas van PU-materiaal met 210D voering, geschikt voor de meeste 15,6" laptops. Voorzien van een voorvak met rits, afneembare schouderband en trolleyband aan de achterzijde. Binnenin een gewatteerd laptopvak en een extra klein gewatteerd vak voor waardevolle items zoals een telefoon, e-reader of kleine tablet.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 280mm |
| Douanetariefnummer: | 4202921900 |
| Gewicht: | 340g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 380mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden