PU-gecoate Dalston Pack vacuümrugzak 30 x 15 x 45 cm 20L
Van
€ 42,84
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 60,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 60,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 71,40 |
Productnummer:
A53-LT95343-N0002
Voorraad:
Productinformatie "PU-gecoate Dalston Pack vacuümrugzak 30 x 15 x 45 cm 20L"
Handige reistasrugzak met ingebouwd vacuümvak en meegeleverde EU-conforme oplaadbare vacuümpomp. Groot voorvak met gewatteerd laptopvak en klein ritsvak. Hoofdvak opent 180° voor eenvoudig inpakken met meshvakken en vacuümvak. Uitbreidbaar via rits en past binnen de meeste carry-on limieten van budgetluchtvaartmaatschappijen. Maximaliseer ruimte, minimaliseer gedoe.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 1100g |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 300mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden