PU gecoorde 600D gerecycled PET trekkoordtas 33 x 42 cm
Van
€ 3,44
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,90 |
Productnummer:
A53-LT91394-N0002
Voorraad:
Productinformatie "PU gecoorde 600D gerecycled PET trekkoordtas 33 x 42 cm"
Deze trekkoordrugzak is gemaakt van duurzaam 600D gerecycled PET. Voorzien van een groot voorvak met ritssluiting voor snelle toegang tot je spullen. Licht, makkelijk in gebruik en praktisch voor iedereen, ideaal voor dagelijks gebruik en onderweg.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 420mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 100g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 330mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden