Papieren tekstmarker balpen
Van
€ 0,32
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,46 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,46 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,55 |
Productnummer:
A53-LT81262-N0041
Voorraad:
Productinformatie "Papieren tekstmarker balpen"
Papieren markeerstift in combinatie met een balpen. De markeerstift is verkrijgbaar in verschillende schrijfkleuren en de balpen heeft een blauwe schrijfvulling.
| Kleur: | Geel |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 7g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 141mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden