Pepermuntblik rechthoek
Van
€ 1,50
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,16 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,16 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,57 |
Productnummer:
A53-LT91795-N0032
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntblik rechthoek"
Scharnieren pepermuntblikje. Gevuld met 23 gram Europese pepermunt. Altijd verfrissende pepermuntjes bij de hand. Niet suikervrij.
| Kleur: | Lichtgroen |
|---|---|
| Breedte: | 48mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909260 |
| Gewicht: | 45g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 62mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden