Pepermuntblik rond
Van
€ 1,27
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,83 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,83 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,18 |
Productnummer:
A53-LT91794-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntblik rond"
Met één klik is het pepermuntdoosje te openen en met een simpele handbeweging is het doosje te sluiten. Groot drukoppervlak en geschikt voor full-colour digitaal druk. Niet suikervrij. Gevuld gevuld met twaalf gram Europese pepermunt.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909260 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden