Pepermuntdoos T-shirt
Van
€ 0,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,20 |
Productnummer:
A53-LT91726-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntdoos T-shirt"
Pepermuntdoosje in de vorm van een T-shirt. Opening van het doosje aan de onderkant van het T-shirt. Inhoud: circa zeven gram suikervrije pepermuntjes. Geschikt voor full-colour digitaal druk.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 73mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909285 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 73mm |
Aanmelden