Pepermuntdoos duim
Van
€ 0,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,20 |
Productnummer:
A53-LT91725-N5411
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntdoos duim"
Pepermuntdoos in de vorm van een duim. Opening van het doosje bij de pols. Inhoud: circa vijf gram suikervrije pepermuntjes. Geschikt voor full-colour digitaal druk.
| Kleur: | Ecru / Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 58mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909260 |
| Gewicht: | 12g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 83mm |
Aanmelden