Pepermuntdoos hart
Van
€ 0,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,20 |
Productnummer:
A53-LT91773-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntdoos hart"
Pepermuntdoos in de vorm van een hart. In transparant rood of hardcolour wit. Inhoud: circa zeven gram suikervrije pepermuntjes.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 65mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909285 |
| Gewicht: | 19g |
| Hoogte: | 7mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 72mm |
Aanmelden