Pepermuntdoos
Van
€ 0,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,01 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,01 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,20 |
Productnummer:
A53-LT91793-N5426
Voorraad:
Productinformatie "Pepermuntdoos"
Rechthoekig pepermuntdoosje. Inhoud: circa zeven gram suikervrije pepermuntjes.
| Kleur: | Ecru / Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 48mm |
| Douanetariefnummer: | 2106909285 |
| Gewicht: | 14g |
| Hoogte: | 6mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 79mm |
Aanmelden