Permanent marker
Van
€ 0,37
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,61 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,61 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,73 |
Productnummer:
A53-LT81272-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Permanent marker"
Praktische permanente marker voor verschillende oppervlakken. Met veilige Europese inkt. Verkrijgbaar in verschillende schrijfkleuren.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Diameter: | 15mm |
| Douanetariefnummer: | 9608200000 |
| Gewicht: | 13g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden