Platte metallic lippenbalsem in hartvorm
Van
€ 1,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,19 |
Productnummer:
A53-LT90486-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Platte metallic lippenbalsem in hartvorm"
Lippenbalsem in een hartvormige verpakking gemaakt van gerecycled ABS. Biedt hydraterende verzorging in een stijlvol en compact ontwerp. Milieuvriendelijk en perfect voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 3304200000 |
| Gewicht: | 22g |
| Hoogte: | 16mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 50mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden