Pocket Everyday Essentials pouch met paracord draagkoord
Van
€ 6,56
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 9,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,95 |
Productnummer:
A53-LT95320-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Pocket Everyday Essentials pouch met paracord draagkoord"
Deze compacte pouch is perfect voor het meenemen van essentials zoals je telefoon, sleutels en portemonnee. De zijlus houdt een pen op zijn plaats, terwijl het stijlvolle paracord draagkoord een unieke touch toevoegt. Met het meegeleverde bevestigingsplaatje voor achter je telefoonhoesje verander je hem moeiteloos in een handig telefoonkoord
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 182mm |
| Douanetariefnummer: | 4202920000 |
| Gewicht: | 82g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 113mm |
Aanmelden