Polyester lanyard 20 mm met gesp en haak
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,29 |
Productnummer:
A53-LT90879-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Polyester lanyard 20 mm met gesp en haak"
Polyester lanyard met afneembare kunststof gesp, metalen haak en veiligheidssluiting.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 20mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 20g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 520mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden