Potlood bio
Van
€ 0,23
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,33 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,33 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,39 |
Productnummer:
A53-LT91596-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Potlood bio"
Houten rond HB potlood. 100% Biologisch. Gepunt.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Diameter: | 7mm |
| Douanetariefnummer: | 9609101000 |
| Gewicht: | 4g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 175mm |
Aanmelden