Potlood mini
Van
€ 0,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,23 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,23 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,27 |
Productnummer:
A53-LT91588-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Potlood mini"
Klein potlood. Gepunt.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Diameter: | 7mm |
| Douanetariefnummer: | 9609101000 |
| Gewicht: | 2g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 85mm |
Aanmelden