Pouch PVC
Van
€ 0,23
| Stukprijs | € 0,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 62,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 74,38 |
Productnummer:
A53-LT91055-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Pouch PVC"
PVC Pouch voor het microvezel schoonmaakdoekje (LT91056). Af te sluiten door middel van een envelop sluiting. Geschikt als geschenkverpakking.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Breedte: | 104mm |
| Douanetariefnummer: | 3923900000 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 70mm |
Aanmelden